دستگاه شستشوی اتوماتیک میزی


دستگاه شستشوی اتوماتیک میزی
دستگاه شستشوی اتوماتیک میزییکی از مهمترین مزایای این دستگاه شستشوی تعداد بالای فرش در زمان کم با دقت شستشوی بالا و یکنواخت آن هم در فضایی با مساحت پایین میباشد.
انجام تمام مراحل شستشوی قالی در این دستگاه تنها به فضایی به طول ۵ متر و‌ عرض ۲/۵ متر محدود میشود.
البته چنانچه فضای بیشتری در اختیار قرار دارید میتوان با اضافه کردن به عرض دستگاه سرعت شستشو و تعداد فرش شسته شده را بیشتر کرد.
مکانیزم کار این دستگاه مشابه یک دستگاه پرینتر میباشد،بدین شکل که با فرمان استارت، دستگاه قالی را به فضای داخلی خود وارد میشود.
با ورود قالی به محیط داخلی دستگاه شور پاشش آب و شامپو فرش (و یا پودر به صورت دستی )روی قالی صورت پذیرفته و حرکت برس ها آغاز میشود.
شستشوی فرش توسط برس های دیسکی، مسواکی و استوانه ای(سیلندری یا غلطکی) در این #ماشین_اتومات_قالیشویی کیفیت شستشوی بسیار بالایی را سبب می شود.
در نهایت پس از آبکشی، فرش به صورت خودکار لول شده و تحویل کاربر میگردد.
تمامی فرمان ها به صورت اتوماتیک یا به صورت دستی توسط یک پنل لمسی(HMI) به دستگاه منتقل میگردد.
برق مصرفی این دستگاه حدود ۴۰ آمپر میباشد.
برای داشتن سریعترین دستگاه شورقالی و باکیفیت ترین دستگاه شستشوی قالی در ابعاد مناسب قالیشوی هایی با فضای کم میتوان از دستگاه اتوماتیک میزی دلتا به عنوان تنها گزینه ممکن نام برد.
دلتا ماشین یزد از بهترین‌ قطعات داخلی و وارداتی در این محصول بهره برده و با دانشی بیست ساله در طراحی و‌ داشتن مشاورانی از باتجربه ترین قالیشویان دستگاه های خود را گارانتی های بی قید و‌ شرط کرده و همچنین در هرکجای ایران سالیانه دو‌بار و به صورت دوره ای و رایگان توسط
تیم راه اندازی و پشتیبانی دلتا محصولات خود را سرویس و‌چکاپ رایگان می نماید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *