دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک‌ ریلی


دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک‌ ریلی
میتوان گفت بزرگترین قالیشویی های هر استان از دستگاه اتوماتیک ریلی به عنوان بهترین انتخاب برای ارتقا  از سیستم سنتی به سیستم اتوماتیک یاد میکنند چراکه علاوه بر کیفیت بی رقیب شستشو، بیشترین سرعت و تعداد شستشو را نیز به همراه دارد.
سکویی برای پهن شدن فرش ها و قرار گرفتن ریل برای مسیر حرکت دستگاه ، طبق نقشه ارائه شده توسط تیم دلتا مهیا می شود.
فرش ها به صورت ۴ تایی در کنار هم پهن شده و دستگاه طی مدت ۶ دقیقه در ۴ مرحله تمام مساحت فرش ها را طی کرده و بسیار دقیق برس می زند.
وجود فرصت کافی برای جذب آب و مواد به تارو پود فرش و حل شدن تمام کثیفی ها در محلول آب و مواد، شستشویی بسیار با کیفیت را به همراه می آورد در حالیکه
بزرگترین مشکل دستگاه اتوماتیک میزی عدم وجود فرصت کافی برای انجام واکنش شیمیایی بین آب و مواد و کثیفی موجود در قالی می باشد  . .
با تخصیص ۶ دقیقه زمان برای شستشوی‌۴ فرش، هر فرش تنها ۹۰ ثانیه (۱/۵ دقیقه) را به خود اختصاص میدهد که این سرعت در شستشو برای روزهای پرکار قالیشویی یک  امتیاز بزرگ و‌مهم محسوب میشود و دستگاه ریلی را سریعترین دستگاه شور قالی تبدیل کرده است.
از آنجا که تمام سطح قالی به صورت پهن شده در معرض دید کاربر قرار دارد، امکان رویت و برطرف کردن لکه های خاص و تمرکز بیشتر دستگاه بر روی آن محل های مشخص،دراین سیستم وجود دارد که در مقایسه با مدل های میزی(امکان مشاهده فرش در حین شستشو در مدل های میزی وجود ندارد)امتیاز بزرگ دیگری به شمار می آید.
استهلاک بسیار پایین این دستگاه یکی‌ دیگر از مزایای آن است.
همچنین پاشش آب و‌ مواد و تنظیم‌ارتفاع برس ها و تشخیص محدوده ی حرکت دستگاه از ابتدا تا انتهای فرش ها به صورت خودکار، دلیل اتوماتیک نامیده شدن این دستگاه قالیشویی می باشد
هم اکنون ماشین اتوماتیک شستشوی ریلی با طول عمری بالای ۱۵ سال در مناطق مختلف کشور  در حال کار میباشد.
دستگاه تمام اتوماتیک قالیشویی ریلی در سال ۱۳۷۸ توسط مهندس علی یگانه فرد ثبت اختراع گردید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *