آبگیر لوله ای دلتا دو درب


آبگیر لوله ای دلتا (طرح دو‌درب)
آبگیر لوله ای دو‌درب بر پایه ی نیاز به رفع معایبه آبگیر لوله ای بدون درب یا تک درب طراحی شد.
مهندس علی یگانه فرد فارغ التحصیل دانشگاه علم‌ و‌ صنعت تهران و تنها صادر کننده ماشین آلات صنعتی قالیشویی به اروپا و آمریکا در توضیح چرایی این طرح چنین میگوید:
آبگیرتک درب معایب  آبگیر دیگی را برطرف کردند اما قالیشویان آنقدر از خرابی درب و بلبرینگ هایشان به تنگ آمده که بعضا آبگیر دیگی را ترجیح میدادند، چرا که به عقیده آنها برای ایام پر کار یک ‌قالیشویی اطمینان خاطر از دستگاه بر راحتی کار اولویت دارد.
چنین شد که برخی به حذف درب آبگیر لوله ای و طراحی “آبگیر بدون درب” روی آوردند که خود استهلاک بسیار بالایی به همراه داشت و سبب خرابی بیش از حد تحمل بلبرینگ نگه دارنده ی سر جلوی لوله دستگاه میشد.
اما راه حل نه در حذف درب که در طرحی بود که مدت ها قبل انجام شده بود و آن دربی بود که با بسته شدن ،  محور جلو و ‌عقب دستگاه را هم راستا کند و این یعنی طراحی “آبگیر دو درب” »
اما مزایای آبگیر دو ‌درب در چیست که با وجود اختلاف قیمت نسبت به طرح تک‌ درب امروزه عموما آبگیر لوله ای را به نام “دلتا” یا همان”دو‌ درب” میشناسند؟
– عدم داغ شدن بلبرینگ های آبگیر دلتا در اثر کارکرد پس از چند ساعت کار
– توان کار بدون توقف  آبگیر دودرب در تمام روز و ‌در نتیجه آبگیری تعدادی معادل سه دستگاه آبگیر تک‌ درب (آبگیری تا روزانه ۲۲۰ قالی)
– صدا و لرزشی نزدیک‌ به صفر که در مقایسه با لرزش و صدای هراس انگیز آبگیرهای متفرقه مزیتی بسیار چشم گیر به حساب می آید
– عمر بسیار بالاتر آبگیر دلتا که اطمینان بالای تولید کننده به محصول خود وگارانتی بی قید و شرط دو برابر محصولات متفرقه (۲۴ ماه گارانتی) را سبب میشود.
– سرویس دوره ای شش ماه یکبار از آبگیر دلتا که به صورت رایگان و برای حفظ حداکثر رضایت مصرف کننده میباشد.
– و شاید بزرگترین مزیت آبگیر دودرب دلتا داشتن  سریعترین سرعت و بالاترین قدرت می باشد تا آنجا که قالی های بسیار پرتراکم،دستباف و یا “پشت چسبدار” فقط توسط این  آبگیر

قالی با یک ‌بار  آبگیری بدون کمترین صدا و‌لرزش(که در تمام آبگیرهای غیر دلتا به وضوح از معایب اصلی میباشد) به درصد خشکی مطلوب(۹۸ درصد ) میرسند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *