قیمت ماشین آلات قالیشویى

قیمت ماشین آلات قالیشویى

این بحث صرفا جهت مشاوره انتخاب مناسب و صحیح دستگاههاى قالى شویى می باشد. متأسفانه طبق عادت قدیمی اولین پارامترتصمیم گیرى جهت انتخاب ماشین آلات قالیشویى قیمت تجهیزات قالیشویى می باشد ،درصورتیکه این پارامتر زمانی تأثیرگذار خواهد بود که انتخاب بین کالاهایی با یک برند ،دارای مشخصات ظاهری و مکانیکی کاملا یکسانی باشد بعنوان مثال زمانی که شما قصد خرید آیفون ٨ را دارید با توجه به قیمتی که هرفروشگاه ارائه میکند درمورد خرید آیفون ٨ تصمیم گیری می کنید . بنابراین قیمت آیفون ٨برای شما یک پارامتر تصمیم می باشد ولی زمانی که انتخاب شما بین دو برند متفاوت آیفون ٨و آیفون ٧ و فرضا گالکسی ٨ می باشد دیگر تنها قیمت ، تعیین کننده نیست بلکه کالاهای متفاوت دارای مشخصات کیفی و کمی متفاوتی هستند و مسلما یک تولیدکننده برحسب کلیه مشخصات تعیین قیمت می کند .

بنابراین در خرید ماشین آلات قالیشویى ابتدا به کیفیت تجهیزات قالیشویى اعم از ماشین آلات اتوماتیک قالیشویى و یا دستگاههای قالیشور دستى و یا انواع آبگیر لوله اى فرش و قالى توجه کنید و بعد به قیمت ماشین آلات قالیشویى .

در تعیین کیفیت لوازم قالیشویى بهتراست رزومه کارى تولیدکننده ماشین آلات قالیشویى را بررسی کنید . از سازنده بخواهید مشتریان نزدیک به محل شما رامعرفی کند . اطمینان پیدا کنید که مشتریان این نوع تجهیزات قالیشویی از کیفیت و خدمات دستگاههایشان کمال رضایت را دارند .

نکته بعدی این است که اصولا سراغ مشتریان پرکار بروید چرا که ممکن است کارکرد یک قالیشویی در کل سال با یک ماه کارکرد قالیشویى دیگر برابری کند . بنابراین سراغ قالیشویان پرکار در هر منطقه بروید . نهایتا حتما برای تحقیق زمانى رابرای بازدید فنى تجهیزات قالیشوى با سازنده دستگاههاى شستشوى فرش هماهنگ کنید و از نزدیک تنوع محصول یا کیفیت را مقایسه کنید .

هرگز به کارکرد یک یا دوبار یک دستگاه در محل تولیدى یک سازنده اکتفا نکنید . اگر برای شما میسر بود چندروز در کنار سازنده وقت بگذرانید . ازخط تولید سازنده دستگاههاى قالیشویى بازدید کنید و پشتوانه مالى و فنىسازنده را زیر ذره بین قراردهید .

دقت کنید که ملک متعلق به تولیدکننده هست یا خیر ؟

آیا بصورت استجاری مشغول هست یا مالکیت قطعی دارد ؟ فضاى مربوطه چقدر هست ؟

واقعیتى به نام دلواپسی در نزد همه خریداران هست که آیا شخص تولیدکننده قابل اعتماد هست وآیا براى تنظیم قرارداد معتبر هست یا خیر ؟

تمام پارامترهاى بالا نشان دهنده اعتبار یک تولیدکننده خواهد بود .

از آنجایی که به دلیل کمبود زمان سراغ تمام سازندگان ماشین آلات قالیشویى نمی توان رفت بنابراین بهتر است از سازندگان یا فروشنده تجهیزات قالیشویى نه صرفا قیمت دستگاههاى قالیشویى بلکه لیستى از مشتریان واقعى نه (ساختگى و مشترى نما و پورسانت بگیر ) را درخواست کنید و گام به گام به جلو بروید بصورت نامحسوس از سازنده مساحت فضاى تولیدى و تعدادکارگران مجموعه تولیدى را سوال کنید بعد از جمع بندى کیفی و کمى درنهایت به سراغ سازنده با درصد اطمینان بالاتر بروید . اطمینان داشته باشید که هیچ فروشنده اى قیمت نهایى خود را پشت تلفن براى شما رو نمی کند ولى اطمینان داشته باشید که اگر شما یک خریدار واقعى ماشین آلات قالیشویى باشید بهترین قیمت را از تولیدکننده معتبرى خواهید گرفت که بهترین کیفیت را ارائه می کند چرا که یک تولیدکننده موفق براى موفقیتش باید عاشق کارش باشد و نه عاشق صرفا درآمد کارش .

این یک قانون است از دریا انتظار ریزش آب به رود را باید داشت ولى از یک رود باریک هرگز توقع تراوش قطره اى نیست .

سراغ تولیدکننده واقعى بروید که بصورت تخصصى فقط روى تولید تجهیزات قالیشویى متمرکز هست و نه یک کارگاه همه چیز ساز.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *