درباره ما

دلتا ماشین یزد

اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های تمام اتوماتیک قالیشویی و آبگیر های لوله ای در کشور می باشد.
کارخانه تولیدی دلتا ماشین از سال ۱۳۷۸ در زمینی به مساحت 4 هکتار و با زیر  بنای 10 هزار متر مربع واقع در شهرک صنعتی ولیعصر یزد، با سال ها اندوخته علمی توسط مهندس علی یگانه فرد فارق التحصیل از دانشگاه علم و صنعت تهران و مخترع دستگاه آبگیر لوله ای شروع به فعالیت کرد.

با عنایت خداوند منان و توفیق درساخت دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک و آبگیرهای لوله ای با بالاترین کیفیت ،این مجتمع  به عنوان واحد نمونه ی صنعت و معدن و تجارت انتخاب گردید.

شرکت دلتا ماشین در حال حاضر با اشتغال بیش از 50 نفر به صورت مستقیم به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید ماشین الات قالیشویی و خدمات مهندسی در یک طراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد.

این شرکت با اتکا به بیش از 20 سال تجربه، تکنولوژی مدرن، پرسنل مجرب و توانمندی های تولیدی خود قادر است که طیف وسیعی از ماشین آلات قالیشویی را بنا به درخواست مشتریان خود طراحی و تولید کند.

از افتخارات این مجموعه، تولید و راه اندازی بیش از 1800 کارگاه قالیشویی در 300 شهر ایران عزیز می باشد.

همچنین محصولات تولیدی این شرکت با بالاترین استاندارد های روز دنیا به کشورهای آمریکا،کانادا، آلمان، سوئد، استرالیا ،تونس ،عراق، لبنان ، عمان ،افغانستان و ترکیه (بیش از ۳۰ قالیشویی) صادر گردیده است.

اینک این کارخانه با در اختیار داشتن دانش فنی بسیار بالا و واحد تحقیقات و نوآوری، خود را ملزم به خدمت میداند و امید است بتواند رضایت هموطنان و مصرف کنندگان محصولات این کارخانه را در حد اعلا  فراهم نماید.

دلتا ماشین یزد خدمات پس از فروش‌ را به اندازه ی کیفیت تولید مهم می داند و از این رو‌ با ایجاد تیم حرفه ای خدمات پس از فروش و گارانتی، ماشین آلات خود را به طور کاملا رایگان سرویس و ‌چکاپ دوره ای کرده و کیفیت محصولات خود را تضمین مینماید